מהי רשלנות רפואית

התחום של רשלנות רפואית כבר מוכר וידוע בארץ. היו שנים שתביעות כאלה היו פחות נפוצות אך כיום גם הרופאים וגם המטופלים ערים ומודעים לאופציה כזאת אם חלילה יש בה צורך. התחום של רשלנות רפואית הוא תחום נפרד גם אם נגזר במקור מערכת הרשלנות הכללית. יש בתחום זה כללים ודרכי פעולה משפטיות שמאפיינים את התחום הספציפי הזה.

חובת הזהירות של בעל מקצוע

כך למשל קיימת בתחום של רשלנות רפואית חובת הזהירות, עורך דין רשלנות רפואית יסביר לכם מה טיבה של חובה זאת. כאשר בודקים את דרך התנהלותו של רופא בזמן מתן טיפול רפואי מכל סוג רואים אם פעל בדרך הטיפול הרגילה הנדרשת או חרג מדרך הטיפול הרגילה ואם חרג ממנה, למה חרג? והאם נגרם נזק כתוצאה מחריגה זאת למטופל.

הצגת התקיימות הנזק

אתם כמטופלים הצטרכו להראות כי נגרם לכם נזק. כי הנזק נובע בקשר סיבתי מהטיפול הרפואי אשר קיבלתם. יש כמובן עד הרבה היבטים ספציפיים לתחום זה אך זאת כדאי לשאול עורכי דין רשלנות רפואית. אנו המשרד עורכי דין אלגבי אגבלי בעלי ניסיון רב ומומחיות בתביעות רשלנות רפואית. אתם תוכלו להגיע אלינו לייעוץ ראשוני והערכת סיכוי התביעה. תספרו את כל פרטי הטיפול ואנו נוכל לשמוע ולהסביר לכם אם יש כאן בסיס משפטי איתן מספיק לתביעה.

להבין את הצד המשפטי של מהלך האירועים

אתם מכירים את מהלך העניינים כמטופלים אנו רואים את הצד המשפטי החוקי של מהלך העניינים. אם נראה כי העובדות מצביעות על סיכוי להצלחת התביעה ננחה אתכם צעד אחר צעד ושלב אחר שלב וננהל עבורכם את התביעה. רופאים היום מודעים לאפשרות של תביעת רשלנות והם מנהלים מאבק. רוב הרופאים גם מבוטחים בביטוחים שונים למקרי תביעות רשלנות רפואית.

איך נוכל לסייע לכם?

כעורכי דין רשלנות רפואית אנו נפעל בשמכם בניהול תביעה נפעל חקירה עבורכם אם יש בכך צורך, נשיג יחד אתכם את מסכת הראיות הנדרשת, נפנה אתכם למומחה או מומחים שיתנו חוות דעת ככל הנוגע למקרה שלכם וכמובן נייצג אתכם בבית המשפט ובמשא ומתן מול הרופא הצוות הרפואי או המוסד הרפואי שחרצו לתבוע. אנו נסייע לכם במסירות ובמקצועיות ונרתום את הידע והניסיון הרב שלנו בתחום תביעות רשלנות רפואית.

נגישות
גלילה לראש העמוד

נפגעתם? משרד עורכי דין אלגבי אגבלי מתמחים בתחום נזקי גוף ודיני ביטוח. לקבלת יעוץ משפטי הירשמו עכשיו