תביעות נזקי רכוש

אנשים רבים רוכשים כיסוי ביטוחי על מנת להבטיח להם שקט נפשי. ישנם מקרים רבים שמבוטחים אשר רכשו ביטוח דירה המכסה את נזקי הדירה, כגון: נזקי מים, שריפות וכו', מוצאים את עצמם בהליך ארוך ומיגע מול חברות הביטוח אשר מנסות להתנער מאחריות ולמצוא חריגים קטנים בפוליסה אשר תקנה להם את האפשרות להתנער מאחריות. כתוצאה מכך, המבוטח מוצא את עצמו לאחר מאבק עיקש, ארוך ומיגע ללא כיסוי ביטוחי וזאת חרף העובדה שלאורך כל התקופה הוא שילם ממיטב כספו לחברת הביטוח וברגע האמת מתברר לו שהוא צריך להתמודד עם בעיה כפולה, התמודדות מול חברת הביטוח והתמודדת נוספת עם הנזקים שנגרמו לו ובמקרים שונים ורבים גם מול הנזקים שנגרמו לשכניו.

מה על מנת לייעל את התביעה מול חברות הביטוח במקרים אלו רצוי לעבוד בצורה מסודרת ולוודא שיש בידך את הפרטים החשובים שלהלן:

 1. תיעוד הנזק (מסמכים לרבות תמונות);
 2. חוו"ד שמאי;
 3. פרטי בעלי המקצוע אשר טיפלו בנזק;
 4. תיעוד שעות הביקור של בעלי המקצוע;
 5. הקלטות שיחה מול חברות הביטוח ובעלי המקצוע השונים;

ככל שתקפידו על הנחיות אלו, הדבר יסייע לכם ואף יגדיל את סיכויי התביעה שלכם מול חברות הביטוח. עורכי דין לענייני נזיקין, נזקי רכוש, במשרד עורכי דין אלגבי אגבלי ושות' עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מיטב המומחים בתחום, מהנדסים, שמאים, חוקרי שריפות וכו'. 

לקבלת יעוץ ראשוני או תיאום פגישה ללא עלות התקשרו:  077-2314139 או השאירו פרטים ועורך הדין לענייני נזיקין ונזקי הרכוש יחזור אליכם בהקדם.

נזקי רכוש לרכב

אם עברתם תאונת דרכים, ונגרם לרכבכם נזקים, ראשית עליכם לוודא שיש בידכם את הפרטים שלהלן:

 1. מספר רכב הפוגע;
 2. פרטי הנהג;
 3. פרטי פוליסת הביטוח;
 4. פרטי פוליסת הביטוח;
 5. צילום רישיון נהיגה של הפוגע;
 6. במקרה והפוגע מודה באשמה רצוי לקחת תיעוד מהנהג הפוגע לפיה הוא מודה באשמה;
 7. תיעוד הנזק ומקום אירוע התאונה (תמונות).

לאחר קבלת הפרטים האלו, עליכם לפנות לסוכן הביטוח שלכם ולהודיע לו על התאונה (לפי חוק חוזה ביטוח) שמתוקף תפקידו להסדיר לכם את תיקון הרכב ולחילופין להסדיר את נושא הנזקים עם הרכב הנפגע/הפוגע. 

ישנם מקרים בהם מגיעים למבוי סתום מול סוכני הביטוח ו/או חברות הביטוח אשר מפנים למבוטחים את גבם ויורים סיסמאות כגון: אין כיסוי ביטוחי, הפוגע חוזר בו ואינו מודה באשמה וכו'. במקרים אלו רצוי לפנות לעורך דין לתביעות נזיקין ונזקי רכוש. עורכי הדין לענייני נזיקין ונזקי רכוש, במשרד עורכי דין אלגבי אגבלי ושות' עובד בשיתוף פעולה עם מיטב המומחים בתחום ומקנה ללקוחותיו פיצוי מקסימלי וליווי משפטי מלא. אנו מסיקים בשורותינו עורך דין מומחה לתביעות נזיקין, נשמח לעמוד לרשותכם. צוות עורכי דין נזיקין של המשרד לרשותכם בכל עת.

לקבלת יעוץ ראשוני או תיאום פגישה ללא עלות התקשרו:  077-2314139 או השאירו פרטים ועורך הדין לענייני נזיקין ונזקי הרכוש יחזור אליכם בהקדם.