עורך דין למחיקת חובות

קשה ולא פשוט לצאת מחובות שנכנסים אליהם. כאשר אנו נמצאים בחובות, אנו עלולים להרגיש סגורים בעולם, ללא אופציות עם עתידנו מאחורינו, אבל למעשה ישנם אפיקי יציאה מהחוב, המחזירים אותנו למסלול הרגיל של החיים, תוך פתיחת דף חדש עם החברה הישראלית ושוק העבודה המקומי.

משרדנו מעמיד לרשותכם עורך דין מחיקת חובות המתמחה בתחום ופועל בגישה אישית הלוקחת בחשבון כל לקוח בנפרד: לא כל הסדר חובות טוב לכל לקוח ובדיוק לשם כך אנו מאבחנים זאת ומסדירים הסדר קל ופשוט באופן יחסי וגם דואגים ללקוח שהגופים המסדירים את החובות יקלו עמו במידת האפשר על בסיס חוות דעת משפטית מקצועית. 

מחיקת חובות בפשיטת רגל

לפני שמגישים מסמכים לקראת פשיטת רגל מומלץ מאד להיעזר במומחים המבצעים בדיקות מקיפות לגבי הסיכונים שבהליך זה – עבורך. הסיכונים יהיו בעיקרם מסחריים, קשורים לתשלום מיסים, ואפילו פליליים. רק לאחר קבלת תמונה מלאה של מצבך הכלכלי: נכסים מול התחייבויות, ניתן לקבל החלטה אם תצטרך או לא תצטרך לפשוט רגל.

בהכרזת פשיטת רגל, חשוב להיות ענייניים ולעשות זאת באסטרטגיה חכמה ונכונה, עם תיעוד מדויק לגבי כל אחד משלבי ההליך, ולהגיש את הבקשה בצירוף כל המסמכים הרלוונטיים הנוגעים להליך זה.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל ואיחוד תיקים

במידה והתיק מועבר להוצאה לפועל יהיו לכך השלכות על איכות חייכם, למשל – השתת צו איסור יציאה מהארץ, הגבלת חידוש רישיון נהיגה או מניעת הוצאתו ועיקולים על חשבונות בנק, טובין ונכסים משמעותיים.

על מנת להיחלץ מכך יש צורך לקבל הפטר ייחודי להוצאה לפועל, בהתאם לחוק חדש שחוקק בספטמבר 2015. לצערכם, גם אם הנושים זנחו את התיק, יהיה עליכם – כחייבי-עבר לפעול מנהלתית לסגירתם. 

מסקנה – עורך דין מחיקת חובות מקצר תהליכים וסולל דרך יעילה לאי-חובות

הקשיים המנהלתיים שמערימה ההוצאה לפועל וההכשלות שמערים כונס נכסים או מנהל מיוחד בהליך פשיטת רגל מצריכים לא רק את התערבותו הישירה של עורך דינכם אלא גם ייעוץ משפטי שינחה אתכם כיצד להתמודד מול הממונים שלכם בסגירת החובות. מנהלים מיוחדים בפשיטת רגל ינסו בכל עת להוכיח שאתם לא אמינים ועל כן לא ראויים להמשיך בפשיטת רגל, למשל על ידי איתור מכונית או בית שלא דיווחתם עליהם, ולכן לא סללתם ביעילות את הדרך להפטר באמצעות הפקעת הנכסים. במקרה זה יצליח עורך דין מחיקת חובות להערים בחזרה על המנהל המיוחד והכונס הרשמי ולהוכיח שזו לא הייתה חוסר אמינות והייתה הצדקה משפטית להכחדת המידע.