עו"ד פשיטת רגל

מהי פשיטת רגל וכיצד זה פועל: 
פקודת פשיטת רגל מגדירה מצבים מסוימים המחייבים פשיטת רגל והם: חייב שביצה העברת מרמה, חייב המתחמק מנושיו, עיקול נכס של החייב במסגרת הוצאה לפועל, החייב לא קיים את הדרישות במסגרת ההתראה לפשיטת רגל, החייב הודיע לנושיו כי אין בכוונתו לפרוע את חובו. ראוי לזכור כי ההליכים של פשיטת רגל הנם משפטיים גרידא והם מתבצעים אך ורק בבית המשפט המחוזי כדי להביא להסדרת חובות בצורה מרוכזת ויעילה, למעשה, הם בודקים כל חייב בנפרד, כמה יכול להחזיר, מהם נכסיו, כמה הכנסתו מסתכמת למול ההוצאות השוטפות ורק לאחר סיום הבדיקה, דואג בית המשפט שיוחזרו לנושים החובות בצורה מסודרת והגונה. הליכי פשיטת הרגל מספקים לחייב פתרון אפקטיבי להסדרת החוב וקבלת הגנה לכאורה מפני הנושים על ידי עיכוב הליכים אשר מאפשר לנהל את החיים ללא חשיפה להליכי גבייה.

מה משרדנו יכול לסייע לך?
כדי להגן על נכסיו של החייב, מפני ההליכים שמופעלים כנגדו במסגרת הוצאה לפועל ומניעת הברחת נכסים, אנחנו במשרד יוסי אלגבי וחן אגבלי מגישים בקשה מטעם החייב להכריז עליו כפושט רגל, או אז יוציאו נגדו צו כינוס נכסים במהירות מרבית. רק לאחר צו מכונס הנכסים יופסקו ההליכים המשפטיים והגבייה כנגדו. אנחנו בעלי ניסיון רב בניהול הליך פשיטת רגל עבור החייב, תוך השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. אנחנו יודעים כיצד מתנהל בית המשפט המחוזי ולפיכך נבחר בדרך הרצויה והנכונה לך. כמו כן, משרד יוסי אלגבי וחן אגבלי מייצג גם את הזוכים וגם את החייבים, אנחנו יכולים לאזן בין כל דרכי הפעולה שהחוק מאפשר ובשל הכרותינו עם שני הצדדים אנחנו יכולים להגיע לכדי איזון שכזה , בתהליך שהוא מורכב ומלא בהתנגדויות.

עורכי דין מומחים לפשיטת רגל – אלגבי אגבלי

משרד עורכי דין אלגבי אגבלי ושות' מעמידים לרשותכם עורך דין פשיטת רגל ומחיקת חובות. עורך הדין של אלגבי אגבלי ילווה אתכם לאורך כל התהליך, מתוך ידיעה כי גם לכם מגיע להתחיל בחיים חדשים, לסגור את החובות במהירות, ולפשוט רגל בכבוד. אנו מלווים באופן מקצועי ואישי כל לקוח, משקפים עבורו את האפשרויות המשפטיות העומדות לפניו, ומלווים אותו בתהליך פשיטת הרגל. אנו מלווים כל לקוח בייעוץ משפטי, סגירת תיקים בהוצאה לפועל, תיקי פשיטת רגל קטנה, פשיטת רגל של חברות גדולות ועוד. 

עם משרד עורכי דין אלגבי אגבלי תוכלו להיות בטוחים שאת תהליך פשיטת הרגל תעברו על הצד הטוב ביותר. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית. נשמח לעמוד לשירותכם.