רכישת דירה מקבלן

עתידים לרכוש דירת מגורים חדשה מקבלן? זה הזמן לדעת הכול על חשיבותם של  השירותים המשפטיים המוצעים על ידי עורך דין דיני מקרקעין לרוכשי דירות מקבלן.

בראש ובראשונה חשוב לנו לציין ולהבהיר שכל הסכם מכר (חוזה) דירה הנערך בין קבלן/יזם לבין רוכש הדירה המיועד, מנוסח על ידי עורך הדין מטעמו של הקבלן/יזם. כפועל יוצא מכך, החוזה עלול לכלול בתוכו תנאים וסעיפים המיועדים לצרכי שמירת האינטרסים המשפטיים של הקבלן/יזם ולכן קיימת חשיבות רבה לבדיקה משפטית משלכם על סעיפי החוזה השונים ובמידת הצורך לדרוש את תיקונם.

שכירת שירותיו של עורך דין דיני מקרקעין המתמחה בהשכרת נכסים ובפרט בחוזה מכר דירה לצרכי רכישת דירות חדשות מגורים מקבלן, הינה פעולה משפטית היכולה לסייע לכם לבחון את סעיפי ההסכם המוגש לכם מטעם הקבלן ובכך להגן ולשמור על מלוא האינטרסים המשפטיים העומדים לרשותכם על פי חוק. בנוסף, שכירת שירותיו של עורך דין זה, תאפשר לכם לבצע בדיקות מקדימות שונות בנכס ובהתאם לממצאי הבדיקות לקבל את החלטתכם בנוגע למימוש העסקה. בין יתר הבדיקות המקדימות הנערכות על ידי עורך דין דיני מקרקעין תוכלו למצוא: בדיקת רישוי קבלן, בדיקת היתרי בנייה, בדיקת הגבלות משפטיות החלות על הקרקע המיועדת לבנייה על ידי הקבלן, בדיקת שמאות המיועדת לצרכי איתור ליקויי תכנון ובנייה במבנים חדשים ובדיקות נוספות הנערכות על ידי עורך הדין ו/או אנשי מקצוע מטעמו.

אלגבי-אגבלי ושות'- משרד עורכי דין המתמחה במתן שירותי ייעוץ משפטיים לרוכשי דירות ונכסים

אנחנו במשרד עורכי דין אלגבי-אגבלי ושות', מעמידים לרשותכם עורך דין מקרקעין ונדל"ן אשר עוסק ומתמחה בתחום דיני מקרקעין ודיני חוזים, לרבות חוזי רכישה מקבלן. עורכי הדין של אלגבי אגבלי ישמחו ללוות אתכם לאורך כל שלבי ההתקשרות אל מול הקבלן/יזם בפרויקט המגורים בו אתם עתידים לרכוש דירה ותסייע לכם להגן על מלוא האינטרסים המשפטיים העומדים לרשותכם בחוק. כמו כן, משרדנו מאפשר לכם ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה על ידי גורמים מקצועיים רלוונטיים כגון: שמאי מקרקעין, מתווכי דירות וכדומה. היקף הפעילות והשירותים המשפטיים המוצעים לנו נועדו להבטיח גם לכם את הליכי הרכישה הכדאית והבטוחה ביותר במסגרת רכישת דירות מגורים חדשות מקבלן.

לפגישת ייעוץ אישית ללא התחייבות

עוד בתחום: