תכנון ובניה

בבואנו להתחיל בהליך של בניה כלשהו,יש להגיש בקשה להיתר, בין אם זה היתר בניה מתחילתו ובין אם מדובר בבקשה להיתר חורג. התהליך הזה הינו מורכב ועלול לקחת זמן רב תוך הרבה ריצות לגורמים ביורוקרטים שונים. 

 עורך דין הליכי בנייה מנוסה ומקצועי ילווה אתכם משלב ההכנות לבקשת היתרי בניה, בקשות להיתרים חורגים ועוד. 

במקרים של דחייה וסירוב, עורך דין הליכי בנייה יסייע בנקיטת אמצעים משפטיים הכוללים: הגשת ערר, הגשת עתירה מנהלית למול הוועדות השונות וייצוג בעתירות מנהליות בעניין היתרי בנייה ושימוש חורג. 

נוכחות עורך דין הליכי בנייה במתמחה בתכנון נדל"ן והיתרי בנייה תעזור גם מול רשויות התכנון תוך היכרות עם הנהלים הנדרשים, וכן, בהליכים המשפטיים מול אותם הגופים בכל הקשור להפקעות של קרקעות ותביעות בגין ירידת ערך עקב התכנית כאמור בסעיף 197 בחוק התכנון והבנייה. 

חשוב להיעזר בעורך דין הליכי בנייה ותכנון נדל"ן אשר מכיר את ההליכים בנושא היטלי השבחה אשר ניתנים בגין תוכניות בנייה, הקלות בבנייה ושימושים חורגים.

לעיתים יידרש ייצוג לקוחות אשר מבקשים לקבל צו הריסה.
בכל האמור לתכנון בנייה, נראה כי אין מנוס מלהיעזר במשרד עורכי דין מנוסה ומקצועי המכיר את הנהלים, את הגופים המשפטיים והמנהליים ויכול להשיג עבורכם את מבוקשכם תוך חסכון בזמן וכאב ראש.

מה משרדנו יכול לסייע לך?
משרד עורכי דין אלגבי אגבלי ושות' מכירים היטב את ההתנהלות המקובלת מול הרשויות המקומיות, הגופים המנהליים והמשפטיים. אנו נלווה אות הלקוח ונספק לו טיפול מקיף ומקצועי ביותר. הן בעזרת ההיכרות עם גופים אלה והן, מהיכרות עם החוק. נחסוך לכם זמן וכאב ראש למול האישורים, החתימות ואם יידרש אז גם בנקיטת אמצעים משפטיים מול אותם גורמים.