חברת עורכי הדין המובילה בהשגת פיצוי מקסימלי לנפגעי תאונות עבודה

נפגעת בתאונת עבודה?

פנה אלינו!!!

נפגעת בעבודה? בדרך לעבודה ומהעבודה, או בגלל העבודה?
אם יש לך פגיעה גופנית, זה הזמן לבדוק אם מגיע לך פיצוי כספי!

חוק תאונות עבודה ומתי ניתן לתבוע.

תאונות עבודה הן מפגעים שהתרחשו במקום העבודה של העובד, ונגרמו לעובד בשעה שנמצא במקום העבודה בשעות העבודה, בין אם עסק פיזית במשלח ידו ובין אם לא. בעת האחרונה – חושפים אותנו בתקשורת לנזקים הסביבתיים של התעשייה הכבדה בחיפה ובקריות, וכאן זה המקום להזכיר מהי מחלת מקצוע. בביטוח לאומי, היא מוגדרת כמקרה פרטי של תאונת עבודה, אשר בו העובד לקה במחלה עקב שהייה בסביבה שידועה כסביבה מסוכנת מבחינה בריאותית. מי שהתגלה בגופו גידול סרטני, למשל, רצוי לו לבדוק אם זה נבע ממקום עבודתו, כי הכרה כחולה במחלת מקצוע מזכה אותך באותן זכויות כמו של תאונות עבודה בביטוח לאומי. ההבדל הוא בסך הכל בטיימינג: בעוד תאונות עבודה – ניתן לדעת תאריך ושעה בהם הן התרחשו, מחלת מקצוע מתפתחת בגופו של העובד בהדרגתיות עקב נוכחותו בסביבה המסוכנת, מה שמצריך ייצוג משפטי יסודי ומתוחכם שידע להוכיח את הקשר בין המחלה לבין המקצוע.

עצות לנפגעי תאונות עבודה

 

מומלץ לפנות לביטוח לאומי גם אם החלטתם להיות שולמים ל ידי חברת ביטוח פרטית. עובדת היותכם רשומים ברשומות הביטוח הלאומי כנפגעי תאונות עבודה, תקל עליכם להשיג הכרה גם כבעלי אחוזי נכות, ואולי אף כנכים הזכאים לקצבת נכות.
יש לאגור כל אישור רפואי שקיבלתם: החל מאישורי תשלום ועד תיעוד רפואי של הרופא.
יש לשמור כל קבלות על כל הוצאת תחבורה ורכישת תרופות.
אל תסכימו להיפגש עם חוקר מחברת הביטוח לפני שנפגשתם עם עורך דין דיני עבודה.
מומלץ להגיע לטיפול רפואי ראשוני מיד אחרי התאונה למניעת נזק חמור יותר.
ידעו מיד את המעביד, ודרשו ממנו טופס "הודעה על תאונה".
התייעצו באופן מידי עם עורך דין המתמחה בתאונות עבודה.
משרד עורכי דין אלגבי אגבלי ושות' מחזיק בשורותיו עורכי דין דיני עבודה וכן עורך דין לענייני נזיקין מתמחים בטיפול בתביעות תאונות עבודה. צוות עורכי דין תאונות עבודה מטעם המשרד שמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

משרד עורכי דין אלגבי אגבלי ושות' מחזיק בשורותיו עורכי דין דיני עבודה וכן עורך דין לענייני נזיקין מתמחים בטיפול בתביעות תאונות עבודה. צוות עורכי דין תאונות עבודה מטעם המשרד שמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

עברת תאונת עבודה? מגיע לך פיצוי יותר גבוה ממה שאתה חושב! צור איתנו קשר עכשיו!

העסק שלכם זקוק לפרסום דיגיטלי שמביא תוצאות? צרו קשר עם:  Facemaster.co.il

גלילה לראש העמוד

הגיע הזמן לחפש את הצדק - הורים יקרים אנו כאן לתמוך בכם - בתביעה כנגד המוהל המסוכן ״הרב משה דרעי״ בעקבות הסיפור שנחשף בחדשות 13 , במידה וילדיכם נפגע מהרב הינכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטופס המצורף