יוסי עשה לי סדר
“עברתי תאונת דרכים שמנעה ממני לעבוד במשך חצי שנה. במהלך התקופה הזו הכל הרגיש כמו בלאגן אחד גדול. בפגישה הראשונה עם יוסי כבר היה לי ברור שאני מדבר עם מקצוען, יוסי עשה לי סדר והסביר לי מה האפשרויות שלי. בסופו של התהליך קיבלתי פיצוי הרבה יותר גבוהה ממה שחשבתי שאקבל מלכתחילה “

ג. מאירי, בן 40, חולון

קיבלתי את המקסימום
“נפצעתי בתאונת דרכים בדרכי לעבודה, היה לי שמדובר בתאונת עבודה אבל ממש לא ידעתי איך לגשת לזה. יוסי (התותח) עזר לי לקבל פיצויים גם מביטוח לאומי, גם הביטוח בפרטי וגם מהביטוח הסיעודי שהיה לי מהקופת חולים שבכלל לא הייתי מודע אליו”

מ. אללוף, בן 42, יבנה

הוציא אותי מהבוץ
“לפני הפגישה עם חן, הייתי בטוח שאני צריך להכריז על עצמי כפושט רגל, לאחר הפגישה הבנתי את המשמעויות ונחשפתי לאפשרויות עדיפות בהרבה. כל התהליך התנהל במקצועיות ויחס אישי. מקצוען.”

ר. לוי , בן 42, רחובות.

האדם קוסם
“זה לא שלא ניסיתי. פניתי לעו”ד של הסנגוריה הציבורית, עו”ד של עמותות לנשים במצוקה וכל פעם השיבו את פניי ריקם. הייתי בתחתית של הבור. משכורות מעוקלות, חובות בגובה כמעט מאתיים אלף בהוצאה לפועל, גרושה ובלי חשבון בנק על שמי. לעו”ד חן אגבלי “אגבלי-אלגבי ושות'” נגררתי ממש באפסית כוחות וללא אמונה. מי יסתכל על אישה שכל עולמה חרב עליה יותר מפעם אחת? הנחתי שאשמע את אותן ההתניות ואותם סכומי העתק בעבור הטיפול בתיק, אך ראו זה פלא. עו”ד אגבלי בחן את התיק ביסודיות, חייך ואמר: “זהו?! על זה המהומה?! שטויות. פותר לך את הכל. יהיה לך חשבון בנק, ולא יהיו לך חובות…”. היום החשבון שלי מנוהל באחד הסניפים הנחשבים במדינה, ללא חוב לשום גורם ובעיקר ללא כתם שהעבר הטביע בי… אמרתי לעו”ד אז ועודני גורסת בעמדתי. האדם קוסם. איזה מזל שנבחרתי להיוולד מחדש תחת ניצוחו המחויך…”

א. תורג’מן, בת 38, ראשון לציון.

מקצוען אמיתי
“לא ידעתי שיש אפשרות של חנינה מחובות עד השיחה הראשונה עם חן. כל התהליך, מבניית התיק, בקשת הצו כינוס, צמצום גובה החוב ועד החנינה המיוחלת נוהל ביד רמה. הרגשתי בטוח וחזרתי להירדם בלילה”

י. אלעזרי, בן 39, תל-אביב