התנהלות מול ביטוח לאומי - כל מה שחשוב לדעת

המוסד לביטוח לאומי נועד בכדי לאפשר לאזרחי המדינה להתקיים בכבוד ולהבטיח להם את התמיכה הכלכלית, כאשר הם לא מסוגלים להתפרנס בצורה מספקת וכן במידה שחל בהם שינוי ברמת הבריאות או שנפגעו מתאונה או מחלה, דבר שהזיק ליכולתם לעבוד כפי שעשו קודם לכן. אדם יכול להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי, על מנת לברר את הזכאות שלו לקבלת סיוע כספי כמו קבלת מענק או קצבה, כמו גם לצורך הכרה בנכות ובחינת אפשרויות נוספות לסיוע. עורך דין מומחה לביטוח לאומי, יסייע לתובע לצלוח את אתגרי הבירוקרטיה ולטפל בצורה המיטבית בתביעה, על מנת למצות את הזכויות המגיעות לו.

מדוע כדאי להיעזר בעורך דין לצורך התנהלות מול ביטוח לאומי?

הייצוג המשפטי המקצועי של תובע מול הביטוח הלאומי הינו הכרחי, זאת בשל ריבוי ההגדרות של המוסד לביטוח לאומי עבור כל מצב של מוגבלות פיזית וכן בשל מורכבות ההליכים הבירוקרטיים הקשורים במוסד זה. משרדנו עוסק בייצוג וליווי תובעים במגוון סוגיות הקשורות בהתנהלות מול הביטוח הלאומי, כאשר המטרה היא לבנות קו משפטי רציף ומוצק, שיוביל להכרה בזכויות המלאות של התובעים.

ההתנהלות של אדם אל מול המוסד לביטוח לאומי, כוללת בדרך כלל בירוקרטיה מורכבת ויכולת עמידה במצבים מאתגרים במיוחד, בין אם במסגרת ועדות ערר ולאחר מכן גם בבתי הדין לעבודה, במידה שאדם מעוניין לתבוע את הביטוח הלאומי לאחר פסיקה שלא השביעה את רצונו. מטרת הייעוץ המשפטי שמעניק עורך דין ביטוח לאומי, היא לקדם את ההכרה של מוסד זה בנזקים שנגרמו מתאונות ופציעות ושאשר התובע מעוניין לדרוש אחוזי נכות וקצבה בגינם.

באילו סוגי תביעות כנגד ביטוח לאומי יכול עורך הדין לטפל?

להלן רשימה של מקרי סוגיות בהן מטפל עורך דין ביטוח לאומי: אבטלה, גמלה לילד נכה, גמלת ניידות, גמלת סיעוד, דמי לידה, דמי מזונות, דמי תאונה, הבטחת הכנסה, חובות לביטוח לאומי, מחלות מקצוע, נכות נפגעי עבודה, נפגעי גזזת, נפגעי פוליו, נפגעי פעולות איבה, פשיטת רגל ופירוק, קצבת זקנה ושאירים, תושבות.

סיוע משפטי במיצוי הזכויות מהמוסד לביטוח לאומי

מומלץ לפנות לעו"ד מומחה בתחום שיסייע לכם לבנות קו משפטי מוצק ורציף אל מול הביטוח הלאומי. בכל מצב בו אתם נמצאים בתהליך מול ביטוח לאומי, עורך דין מקצועי יסייע לכם בהכרה בזכויותיכם מול ביטוח לאומי, בין היתר בקביעת אחוזי נכות הולמים, קבלת פיצויים על אובדן הכנסה בשל פגיעה – ומיצוי הזכויות בעניין זה, לרבות קבלת קצבה וטיפולים רפואיים, השגת תגמולים עבור נפגעי פעולות איבה, נפגעי תאונות אישיות ועוד.

מטרת הליווי המשפטי הינו להעניק ייעוץ מתאים ומדויק על ידי פרקליט מומחה, לכל מי שנאלץ לתבוע את המוסד לביטוח לאומי לצורך הכרה בזכויותיו. ייצוג של עורך דין יאפשר התנהלות נכונה, שתקדם את האינטרסים של התובע בצורה הטובה ביותר.

גלילה לראש העמוד

הגיע הזמן לחפש את הצדק - הורים יקרים אנו כאן לתמוך בכם - בתביעה כנגד המוהל המסוכן ״הרב משה דרעי״ בעקבות הסיפור שנחשף בחדשות 13 , במידה וילדיכם נפגע מהרב הינכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטופס המצורף