מהם תאונות דרכים

תאונות דרכים הן אירוע שבו אדם ניזוק כתוצאה משימוש ברכב ממונע, כל תאונה שקשורה לרכב יכולה להיחשב כתאונת דרכים. גם תאונות בזמן חניה, תיקון, גרירה יכולות להיחשב כתאונות דרכים. אם אתם מעוניינים לקבל פיצוי עבור פגיעה מתאונת דרכים חשוב לפנות אל עורך דין לתאונות דרכים. זה חשוב כי עורכי דין לתאונות דרכים ינחו אתכם איך לנהוג בצורה הנכונה ביותר מרגע התאונה ולאורך כל הזמן שאחריה.

נזקים שונים מתאונות דרכים

יש נזקים שונים מתאונות דרכים לא רק נזקים גופניים גם נזקים נפשיים יכולים להיגרם מתאונת דרכים, נכות ועוד נזקים שונים. על נזקים אלה ניתן לקבל פיצוי אך חשוב להתנהל נכון לא לעשות טעויות ושגיאות על ידי הדרכה צמודה והכוונה של עורכי דין לתאונות דרכים. יש נזקים קצרי טווח ונזקים ארוכי טווח גם על נזקים זמניים ניתן לקבל פיצוי וגם על נזקים קבועים. עורך הדין יסייע לכם לקבל פיצויי מול חברת הביטוח ומול הגורם לתאונה שנפגעתם ממנה.

מה אם אין גורם מזוהה לתאונה?

אם אין גורם מזוהה לתאונות או שלא ניתן לאתר אותו נותן לקבל מ"קרנית" באופן עקרוני פיצוי על הנזק שלכם. בנזקים חמורים ניתן לקבל מה שנקרא פיצוי מהיר כלומר פיצוי מידי ללא הליך משפטי ארוך ומורכב אך כדי לקבל פיצוי כזה חשוב להיעזר בעורכי דין לתאונות דרכים שיעזרו לכם להראות שאתם זכאים לפיצוי מזורז ומיידי.

החשיבות של עורכי דין לתאונות דרכים

עורכי דין תאונות דרכים, ישפרו את מצבכם באופן משמעותי, יסבירו לכם על זכויותיכם שלפעמים אתם לא מודעים לכל מה שהן כוללות וידאגו שתקבלו את הפיצוי המרבי שתוכלו לקבל. לא כל אחד מכיר את ההתנהלות החכמה ונכונה מול חברת ביטוח. היו אנשים שאיבדו את זכותם לפיצויים בשל התנהלות שגויה מול חברת ביטוח. אבל עורך דין טוב לתחום תאונות דרכים יידע להנחות אתכם. הוא בעל ניסיון וידע במקרים רבים ובחוק ויוכל לסייע לכם באופן משמעותי. משרד עורכי דין אלגבי ואגבלי יסייעו לכם במסירות ומקצועיות לקבל פיצוי הולם במקרים של תאונות דרכים.

נגישות
גלילה לראש העמוד

נפגעתם? משרד עורכי דין אלגבי אגבלי מתמחים בתחום נזקי גוף ודיני ביטוח. לקבלת יעוץ משפטי הירשמו עכשיו