רשלנות רפואית - המדריך להגשת תביעה וקבלת מקסימום פיצויים

רשלנות רפואית היא מצב מאד לא נעים, שעלול להרוס חיים של אדם ואת החיים של בני המשפחה שלו. נכון שרופאים הם גם בני אדם, אבל ישנן טעויות שאי אפשר לעבור עליהן לסדר היום. החוק קובע כי רופא צריך לעמוד בתנאים מסוימים בהתקשרות שלו עם פציינט: להיות שקוף, הוגן וכנה ביחס להליך הרפואי שהלה עומד לעבור, למסור את כל המידע ולעשות הליך מוצלח. אם רופא עשה טעות במהלך טיפול כירורגי, ניתוח, טיפול שיניים, טיפול במהלך הריון ולידה שעלולה להסב נזק בלתי הפיך – הוא עלול להיתבע במסגרת רשלנות רפואית. מלשכוח עצם זר בגוף באמצע ניתוח, ועד אבחנה רפואית שגויה – רשלנות רפואית היא דבר חמור ביותר שיש לו השלכות חוקיות חמורות. החוק מגן על הפציינטים ומחייב את הרופאים לקחת אחריות. אם אתם צריכים סיוע בתביעת רשלנות רפואית הגעתם למקום הנכון – אנחנו כאן בעבורכם.

רשלנות רפואית – מה עושים בתביעה ואיך מקבלים פיצויים

כדי לקבל כסף מתביעת רשלנות רפואית, לא משנה אם זה בגלל לידה שהסתבכה, טיפול עיניים, שיניים, או ניתוחים מסובכים ומסוכנים כמו ראש, גב, קיצור קיבה ואפילו ניתוחים פלסטיים, צריכים לעבוד בצורה מסודרת. בדרך כלל שיש מצב של רשלנות רפואית לא קשה להוכיח את זה – כי הראייה עומדת מולכם וחייה, אבל בכל זאת יש צורך בעבודה מסודרת ומקצועית. יש צורך להוכיח התקשרות עם הגורם המטפל ולהוכיח שלא עמד בתנאי הסף המקצועיים (למשל, לא מסר לכם את כל המידע כמתבקש), יש צורך להוכיח את מצבכם הרפואי לפני הניתוח ואחריו.  

משרד אלגבלי אלגבלי כאן לשרותכם – מדוע דווקא אנחנו

רשלנות רפואית היא אחת ההתמחויות הגדולות שלנו ויש לנו מחלקה מיוחדת שמתעסקת ומתמחה רק בזה. יש לנו את מספר עורכי הדין המתמחים בנושא זה האיכותיים ביותר בישראל, כך שהטיפול שתקבלו יהיה מסור, מהיר ומקצועי. עורכי הדין שלנו מתמחים בסוגים שונים של רשלנות רפואית כך שבטוח מה שתקבלו יהיה הטוב ביותר, עם הרבה מאד תיקים מוצלחים בעבר שלנו. אם אתם רוצים ליווי אמפתי ומקצועי בתיקים של רשלנות רפואית, אנחנו כאן בעבורכם.

נגישות
גלילה לראש העמוד