תאונות דרכים - להגיש תביעה ולקבל את הפיצויים המגיעים לכם

תאונות דרכים הן אחת הדרכים המשמעויות ביותר להיפצע או להיהרג בכל העולם, ובישראל בפרט. מעבר לחינוך שנדרש לנהיגה בטוחה וזהירה, בישראל יש הרבה מאד כלי רכב, מעל 3 מיליון, דבר שמועד לתאונות דרכים רבות. תאונת דרכים יכולה להיות קלה – כמו פגיעה פשוטה ברכב חונה, דבר שמסתכם בהתנצלות והפעלת הביטוח כדי לפצות על ההוצאות, ועד תאונת דרכים קטלנית. במקרה כזה, לדוגמה כמו פגע וברח, או כל מקרה בו יש פגיעה בגוף, יש חובה להפעיל עורך דין על מנת שימצה את הזכויות הרפואיות וגם יבקש להעמיד לדין את מי שאשם. הייתם מעורבים בתאונת דרכים מכל סוג? תאונות דרכים הן ההתמחות שלנו, ואנחנו כאן בשבילכם כדי לסייע לכם מהליווי ועד ערכאה משפטית אם יש צורך.

מתי צריכים אותנו

כאמור, כשיש פגיעה בגוף, יש חובה לעבוד עם עורך דין, שיסייע לכם מול הביטוח הלאומי, חברת הביטוח וגם מול התביעה נגד אותו אדם שאשם בתאונת הדרכים שלכם ויצר לכם נזק כלכלי, נפשי, פיזי ועוד. כשיש פגיעה בגוף, תמיד יהיה כתב אישום – גם אם רק לשלילת רישיון וגם אם לבקשה למאסר. לכן, אתם מוכרחים עורך דין הקשור בתיקי תאונות דרכים, כמונו.

תהליך התביעה ומתי זכאים לפיצויים

כאמור, מי שמשלם פיצויים זה בדרך כלל הביטוח הלאומי, ולכן יש צורך מצד אחד להראות את קשר הנהג האשם לתאונה, ואת הקשר של התאונה למצבכם הכלכלי, הנפשי או הפיזי. יש צורך בחוות דעת משפטית וגם בחוות דעת רפואית ומשטרתית. את כל זה אנחנו מרכזים לכם ומגישים בעבורכם לערכאה המשפטית הרלוונטית. אם יש לכם מצב פיזי או נפשי פגוע בגלל התאונה, אתם זכאים לפיצויים.

אלגבלי אלגבלי – משרד עורכי דין מתמחה תאונות דרכים במיוחד בשבילכם

  1. אנחנו מעניקים סיוע וייעוץ משפטי מהתחלת התיק ועד המשפט, לנאשמים ולתובעים כאחד
  2. אנחנו מלווים במלוא הניסיון ובמלוא האפתיה למקרה –מההתחלה ועד הסוף
  3. יש לנו מחלקה מיוחדת שמתמחה רק במקרי תאונות דרכים וכל עורך דין בקיא בסוגים אחרים של תאונות
  4. מתמחים בקבלת פיצויים בעבור הלקוחות שלנו

לפגישת ייעוץ אישית ללא התחייבות

עוד בתחום:

נגישות
גלילה לראש העמוד