תאונות דרכים תביעות כנגד קרנית

נפגעתם בתאונת דרכים כזו או אחרת? מתקשים לממש את זכותכם לקבלת פיצוי לנפגעי תאונות דרכים מכל סיבה שהיא? זה הזמן לדעת הכול על הליכי הגשת תביעות לנפגעי תאונות דרכים.

על פי דיני התעבורה המונהגים במדינת ישראל, כל אזרח המוצא את עצמו נפגע בגופו כתוצאה מתאונת דרכים בה הוא היה מעורב, רשאי להגיש תביעה לקבלת פיצוי כספי. הפיצויים הניתנים בגין נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה ממעורבות בתאונה (בלי קשר לעובדה שהנפגע הינו האשם בקרות התאונה כן או לאו), כוללים בין היתר: פיצוי כספי בגין מה שמכונה כאב סבל, לרבות בגין נזק גופני או נפשי הנגרם לכם, פיצוי כספי בגין הפסדי שכר לאורך תקופת ההחלמה מהפציעה, פיצוי כספי עבור כל הוצאה רפואית מוכרת ועוד.

בכל אותם מקרים בהם הנפגע מקבל את ו/או מחזיק ב- האינפורמציה והמידע אודות חברת הביטוח המבטחת את הרכב הפוגע, הינו רשאי להגיש תביעת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים כנגד החברה המבטחת את כלי הרכב בביטוח חובה.

יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם הנפגע בתאונה איננו מקבל את המידע אודות החברה המבטחת ו/או מקרים בהם הרכב כלל איננו מבוטח בביטוח חובה ובמקרים אלו הליכי התביעה לקבלת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים מתנהלים אל מול קרנית –הקרן הארצית לפיצוי נפגעי תאונות דרכים, וזאת במקרים כגון: תאונת פגע וברח, תאונת דרכים ברכב שאינו מבוטח, תאונת דרך בה הולך רגל נפגע מכלי רכב שהמשיך בנסיעה מבלי לעצור ומקרים נוספים בהם חברות הביטוח מתנערות מכל נטילת אחריות על התביעה אותו הגעתם.

אלגבי-אגבלי ושות'- משרד עורכי דין המתמחה בניהול תיקי פלת"ד

אנחנו מתמחים בניהול תיקי פלת"ד- פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, בין אם מדובר בהליכי תביעה המופנים לחברות הביטוח השונות המבטחות את הרכב הפוגע ובין אם מדובר בהליכי תביעה המתנהלים אל מול קרנית ו-הפול (המאגר הארצי לביטוחי רכבים). הליכי התביעה המנוהלים על ידינו מיושמים על ידי צוות עורכי דין המתמחים בניהול תביעות מסוג זה והם מבוססים על הידע, הניסיון וההיכרות המעמיקה שלנו עם תחום דיני תעבורה בכלל ועם תחום ניהול תביעות נפגעי תאונות דרכים בפרט.

במידה וגם אתם מצאתם את עצמכם מעורבים בתאונת דרכים אשר הובילה לנזקי גוף, אנו כאן בשבילכם מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך!