אלגבי – אגבלי ושות', משרד עורכי דין פועל בנחרצות למיצוי כל זכויות הלקוח מכל גורם שהוא תוך יישום תהליכי עבודה מיומנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.  במשרדנו מספר מחלקות אשר כוללות בין היתר, מחלקת נזיקין ודיני ביטוח, מחלקת למחיקת חובות ופשיטת רגל, מחלקת מקרקעין, מחלקה אזרחית מסחרית, מחלקה מנהלתית, מחלקת משפחה ומחלקת רישוי עסקים.

מחלקת נזיקין
מחלקת הנזיקין שבמשרדנו מתמחה בניהול תיקים העוסקים בתאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, רשלנות שיניים, דיני ביטוח, ביטוח לאומי, החמרת מצב, נכות כללית, שירותים מיוחדים, ניידות, תאונות תלמידים, תאונות בשטח ציבורי, נזקי רכוש ותביעות כנגד משרד הביטחון.

מחלקת מחיקת החובות
מחלקת מחיקת החובות שבמשרדנו מתמחה בפשיטות רגל, מחיקת חובות באמצעות משא ומתן מול הנושים השונים, באמצעות סעיף 19 א', הפטר בתוך ההוצאה לפועל לפי החוק החדש שנכנס לתוקפו בחודש ספטמבר 2015. מחלקתנו מלווה את קהל לקוחותינו מכניסתם למשרד ועד לקבלת הפטר ו/או למחיקה חובם מול כלל הנושים השונים.

משרדינו הינו בעל וותק וניסיון שנצבר בשנים רבות של עשייה ופעילות. אנחנו מייצגים לקוחות מתחילת ההליך של פשיטת רגל והוצאה לפועל ועד לקבלת ההפטר ומחיקת כל החובות, אנחנו פועלים בכל רחבי הארץ ומתנהלים מול כל הממונים המיוחדים ומול בתי המשפט המחוזיים הפזורים בארץ. במשרדינו עובדים עורכי דין מהמובילים והטובים בארץ, מקצועית ולא פחות מכך, שירותית. טובת הלקוח עומדת לנגד עינינו ונעשה כל שבאפשרותנו לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר, תוך השגת היעדים והמטרות איתם פנה למשרדינו מלכתחילה. 

תחומי הפעילות של משרדינו הם: הוצאה לפועל על כל נגזרותיו והשלכותיו, מחיקת חובות, פשיטת רגל, צווי הפטר, ביטול צווי עיכוב יציאה מהארץ, וכן הלאה. בשל ניסיוננו הרב אנחנו נסייע במציאת דרכי פעולה כדי למחוק את כל החובות ולאפשר ללקוח להתחיל בחיים חדשים ונקיים. אנו בדעה כי שני תחומי ההתמחות כרוכים וקשורים זה בזה, ועל כן חשיבות רבה היא עבור הלקוח כי ניתן יהיה לטפל בכל העניינים תחת קורת גג אחת. שיתוף פעולה בין כל הגורמים יביאו לתוצאה האיכותית ביותר

מחלקת מקרקעין
מחלקת המקרקעין שבמשרדנו מתמחה בייצוג קונים ו/או מוכרים של דירות יד שניה ו/או יד ראשונה (מהקבלן ישירות), תוך ליווי צמוד מרגע כניסתם למשרד ועד להבטחת הנכס כשהוא נבדק מול כלל הגורמים והמוסדות השונים ונרשם כדין ובכך מבטיח את קיומה של עסקת מכר /או קניה של הנכס באופן תקין, מהיר ומוצלח.

מחלקה אזרחית מסחרית
מחלקתנו האזרחית מסחרית עוסקת בתחומים שונים של המשפט האזרחי מסחרי ובכלל זה תיקי חברות, תיקי פינוי מושכר, חזקה ובעלות, תביעות חוזיות, ליווי עסקי של חברות, ייצוג מול מוסדות שונים בערכאות פנימיות כגון וועדות ארנונה ומס הכנסה וכו'

מחלקה מנהלתית
מחלקתנו המנהלתית עוסקת בתחומים שונים של המשפט המנהלי ובכלל זה מחלקתנו מתמחה בתביעות כנגד החברות המשכנות (עמידר, חלמיש וכו'), מיצוי זכויות דייר מוגן, עתירות מנהלתיות ומחלקת בג"צים.

מחלקת משפחה
מחלקת המשפחה שבמשרדנו עוסקת בתחום דיני האישות, גירושין, איזון משאבים, מזונות, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וכו'

מחלקת רישוי עסקים
מחלקת רישוי עסקים במשרדנו עוסק בעיקר במתן רישיון עסק לעסקים השוכנים בעיר תל אביב, תוך ליווי עסקי צמוד עד לקבלת רישיון עסק באופן יעיל ומהיר. כמו כן, מחלקתנו מייצגת את לקוחותינו בהליכים השונים מול בתי המשפט לעניינים מקומיים תוך הגנה מלאה על קהל לקוחותינו.

אלגבי אגבלי ושות', משרד עורכי דין חרט על דגלו לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם קהל לקוחותינו תוך שקיפות מלאה ויחס אישי. משרדנו פועל באופן נחרץ למיצוי מלוא זכויותיהם של קהל לקוחותינו מול כלל הגורמים והמוסדות השונים תוך מענה אישי ומהיר. יתרונו הגדול והייחודי של משרדינו טמון ביכולת להעניק ללקוח את כל מה שהוא זקוק לו תחת קורת גג אחת.