תאונות בשטח ציבורי

נפגעתם / נפצעתם בתאונה בשטח ציבורי?
פנו לעורך דין מומחה! חברת עורכי דין אלגבי אגבלי מומחים בתביעות בגין תאונות בשטחים ציבוריים. עורך דין יוסי אלגבי, מבעליו של חברת עורכי הדין אלגבי אגבלי וראש מחלקת נזיקין, מתחייב לכם להצלחה ולהשגת מלוא הפיצויים המגיעים לכם. בחברתנו תקבלו ייעוץ מקצועי ממיטב מומחים, יחס אישי וליווי לאורך כל הדרך.
פנו אלינו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

ההישגים שלנו

תאונות כידוע לכולנו, מתרחשות במפתיע ולעיתים הן לא רק בכבישים אלא גם סתם כך, תוך כדי הליכה ברחוב או בפארק או בכל שטח ציבורי אחר.
אנשים מועדים, נופלים, מחליקים וכו'. בעל המקרקעין או בעל השליטה במקרקעין אחראי לדאגת שלומם של כל הנמצאים בשטחו. עליו לנקוט אמצעי זהירות ולטפל בסכנות כדי למנוע תאונות מהסוג הזה.

 מה ניתן לעשות במקרים אלה 

במקרי תאונות בשטחים ציבוריים מומלץ להתפנות ע"י אמבולנס לקבלת טיפול, לכתוב את פרטי הארוע במדויק, לבדוק אם יש עדים אשר ראו את הארוע ויכולים לאשר את גרסתכם, לספר לאחות או לרופא שבודק אתכם בדיוק מה קרה ולהקפיד לומר למשל, שמעדתם בשל מכשול שהיה על המדרכה, או שהחלקתם בחניון ציבורי בגלל שמן יוב'.
יש לחזור למקום התאונה ולצלם את המכשול, או הסיבה בעטייה ארעה לכם התאונה, הצילום חייב להיעשות מכל כיוון אפשרי כדי להמחיש בסופו של דבר, שאכן מדובר במכשול.

מה משרדנו יכול לסייע לך?

משרד עורכי דין אלגבי אגבלי ושות' מעסיק בשורותיו עורך דין לתביעות של תאונות בשטח ציבורי ותביעות תאונות עבודה. עורכי הדין המומחים במשרדנו מכירים את הנהלים וישמחו לסייע בהגשת תביעה לבית המשפט, כדי שהנפגע יזכה לפיצוי המגיע לו, בגין הנזק שנגרם. יש לזכור כי בתביעו תאונות בשטח ציבורי, יש לצרף חוות דעת רפואית במידה והפגיעה הותירה אחוזי נכות.

במקרים מסוימים, צילומי האזור, חוות הדעת הרפואית, והעדות שניתנת על ידי הנפגע אינם מספיקות, או אז הנתבע יפנה לקבלת חוות דעת של מהנדס בטיחות אשר יבדוק האם מדובר במפגע.
חשוב להבהיר, כי כל הוצאות התביעה של הנפגע, הכוללים חוות דעת רפואית, חוות דעת של מהנדס בטיחות ועוד יילקחו בחשבון בחישוב הנזק הנגרם לנפגע. 
בשל מורכבות הנושא, אנחנו במשרד  עורכי דין  אלגבי אגבלי שות' נוכל לסייע לך לקבלת הפיצוי המגיע לך.