תאונות עבודה - סיבות ותהליך הגשת התביעה

תאונת עבודה, או תאונות עבודה, היא מצב שבו נוצר נזק פיזי או נפשי לעובד, בגלל העבודה. זה כולל מקרים הקשורים למלאכה עצמה, למצב הנפשי בעבודה, או לדרך ממנה / אליה. זה כולל אובדן כושר עבודה, נכות או כל מצב אחר – לרבות מחלות קשות. הקושי העיקרי בהוכחת תאונות עבודה הוא להראות שהמצב הנפשי או הפיזי של העובד ניזוק ישירות בגלל העבודה. אם יש לכם עורכי דין כמונו – מצבכם טוב, כי אנחנו נוכל לסייע לכם להתמודד עם המצב הזה, שהוא גם ככה קשה לרוב האנשים. במקום להתמודד עם זה לבד, השאירו את העבודה לאנשים מקצועיים כמונו במשרד אלגבלי אלגבלי, מתמחים במשך שנים רבות בכל הקשור לתביעות תאונת עבודה.

מהן הסיבות והצידוקים לתבוע תאונות עבודה

  1. קודם כל וראשית כל, אם אכן קרה לכם משהו במסגרת העבודה – בזמן ששהיתם בה, או שהייתם בדרך אליה או ממנה, אין סיבה שהמעסיק לא ייקח על זה אחריות. בסופו של דבר זה לא הוא משלם, אלא מופעלת פוליסה. מגיע לכם. לרוב אנשים במצבכם מתקשים לעבוד לתקופה או למצוא עבודה בכלל, ולכן זה המינימום שמגיע לכם.
  2. תוכלו לקבל כסף מביטוח לאומי או מחברת הביטוח שלכם ו/או של המעסיקים שלכם. קחו בחשבון שאפשר לקבל כסף רק מגורם אחד, ולכן צריך לבחור. אל דאגה, נסייע לכם להבין מה כדאי לכם יותר ונטפל בזה בעבורכם.

מה הליך תביעות תאונות עבודה

תאונת עבודה דורשת מספר עקרונות: הוכחה שזה קרה בגלל העבודה, הוכחה שהמצב הרפואי שלכם הידרדר לאורך השנים ולהראות שזה קשור לסביבת העבודה שלכם, ולהראות איך הייתם לפני שהתחלתם לעבוד שם. בעיקר כשזה מתפרס על שנים זה לא דבר שקל להוכיח, ולכן אתם צריכים אותנו, מתמחים בתביעות תאונת עבודה שנים רבות.

למה אנחנו?

  1. אנחנו נייעץ לכם בכל הבחירות הקשורות לתיק שלכם
  2. אנחנו נלווה אתכם במלוא האמפתיה למצב שלכם
  3. אנחנו מחזיקים מחלקה שמתמחה בכל סוגי תביעות תאונות עבודה ולכן אתם בידיים טובות
  4. אתם צריכים עורכי דין מנוסים ומתוחכמים כמונו שיציגו את התיק שלכם בצורה שתזכו
גלילה לראש העמוד

הגיע הזמן לחפש את הצדק - הורים יקרים אנו כאן לתמוך בכם - בתביעה כנגד המוהל המסוכן ״הרב משה דרעי״ בעקבות הסיפור שנחשף בחדשות 13 , במידה וילדיכם נפגע מהרב הינכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטופס המצורף